KADINCA & ERKEKÇE

YEMEK & DİYET

menu_resimSağlığınıza dikkat edin...Şeker hastalığına son.mucize ilaç,Zararlı maddeleri tüketmeyelim,.Hangi gıda içerisinde ne var, Cinsel Sağlık hastalıklar, Meme Kanseri, Sağlık konusunda her şey..
Kilonuz Normal mı ? Vücut yağ oranınız kaç? hesaplamak için tıklayın
Fazla kilom var diyenler...Kadınlar,.Erkekler...Kilolular için Diyet , Doğal Diyet..Meyve Diyeti, 3 öğünlük Diyet..3 Günlük Diyet, Selüloitlerden kurtulmanın yolu İdeal Gençlik Rejimi..Kolesterol Diyeti..10 Günlük diyet..!
Dengeli Beslenme Nedir ?Beslenme Pramiti? ve Beslenme Önerileri
menu_resimKulağınıza küpe olsun bunlar...Bilmeniz gerekenler...Püf Noktaları
menu_resimParfüm Nedir, Püf Noktaları, bilmedikleriniz
Kozmetikler Ne İşe yarar..Önemli bilgiler
menu_resimÖfkelendiğinizde Ne Yapmalısınız?
Hangi Çiçek neyi ifade ediyor..Öğrenin !

Depresyonda mısınız ? Stres Testi için tıklayın !
Yumurta Deyip Geçmeyin !
Karadeniz Mutfağından seçme yemek tarifleri...
Bayanlar bugün ne pişireceksiniz ? karar veremediniz mi hala ?

EVLİLİK VE CİNSEL BİLGİLER

Evlilik Üzerine ilginç bilgiler..Evlilik sakız ilişkisi..Evlilikte Söylemler..Evlilikte problemler nasıl başlar ?..Mutlu bir evliliğin sırları..İlişkide 10 emir..
Evlilik nedir? Neden evlenmiyorum? Niçin evleniriz?  Akraba evliliği hakkında her şey burada..
Cinsel konuda merak ettikleriniz..bilmedikleriniz..Cinsel Bilgiler
Öpüşmek Sanatı Hakkında....
menu_resimEn masum öpüşmede dudakların tam 12 kası çalışıyor. Öpüşmeye dilde katılınca 17 kas çalışıyor. Öpüşme nerede nasıl yapılmalıdır
Yeni evlenecekler bu sayfayı mutlaka görün..Evlilikte İlk gece yaşanan sorunlar ve çözümleri için öneriler
Çin Takvimi ne göre doğacak bebeğiniz Kız mı? Erkek mi? Çinlilerin uzun yıl önce Pekin yakınlarında bulduklarını iddia ettikleri bu tablo doğacak bebeğinizin cinsiyetini %90 doğrulukla tahmin ediyor.
Tek yapmanız gereken anne adayının gebe kaldığı yaşı ile gebe kalınan ayın kesiştiği kutucuğu bulmak..
AH ŞU KADINLAR
KADIN VAR ; Şeftalidir, Ağızları sulandırır,KADIN VAR ; Kirazdır, Kurtluysa bulandırır.Kimyasal Analizi. Kadın olmanın keyfi. Kadın meyve ilişkisi. Kadınlara Özel kurslar. İyi bir kadın bir erkeği etkiler zeki bir kadın onda ilgi uyandırır güzel bir kadın büyüler anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur..Ey Türk Kadını. Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz.Kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.Kadın zekası ve zeka raporu....
Kızlar ve Erkekler Babaları hakkında ne düşünür !
Sizce hangisi daha güzel ve neden ?? Biramı ?  Kadın mı?
Erkeklere özel bir köşe daha...Kaç çeşit kız var biliyor musunuz..ve Türk Kızları?
menu_resimBiliyor musunuz....Dünya Kadınlar Günü 8 Mart..

Kadın var Ak, Kadın var  Pak. Kadın çeşitlerini bilmiyorsanız işte size fırsat.?
menu_resimKendinize bakıyor musunuz...Kadınca Güzellik-Bakım-Estetik-Makyaj hakkında her şey burada...
Seksi Görünmek İstiyorsanız bunlara Dikkat edin !
Şıklığın Kuralları, Zerafet Nedir..nelere dikkat edilmeli

Bayanlar..Bir Erkek sizi yemeğe mi davet etti..Heyecanlanmayın :)) İşte size Randevuya Nasıl Hazırlanacağınız konusunda bilgiler...
menu_resimKadınları Mutlu etme sırları nelerdir ..Öğrenin !
Cilt Bakımı Nasıl Yapılır, Pürüzsüz Cilt, Püf Noktaları
Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütme Yolları !
Sevgiliniz Sarışın mı? Sarışınlar Hakkında bilmedikleriniz !
Kız Kaçırma Kuralları nelerdir öğrenin
İYİ: Bir kadın yerden göğe kadar haklı olduğu bir konuda bir erkekle tartışmaya girmişse, erkek artık saçmaladığını bilsin çenesini kapasın diye bu kelimeyi söyler, Kadınların en çok kullandığı kelimeler ve anlamları
Erkeklerden farkımız...İyi ki Kadınım dedirten şeyler :)
Sevdiğiniz adam, Doğru Adam mı? Öğrenin

Moda Tasarımcıları
35 Yaş Üstü Kadınlar....Ne yapar ..Ne yapmaz :))35 yaşını aşmış hiçbir kadın, adamı gece yarısı uyandırıp "Sen ne düşünüyorsun?" "Sen ne demek istedin öyle?" soruları sormaz. ..
menu_resimİşte kadın dediğin böyle olur...Harbi Kadının not defterinden özel notlar.!
Kadınlarla bulutların ortak noktası nedir?..İkisi de çekildiğinde gün güzel olur. Hani var ya bu kadınlar
Element : Kadın,Sembolü : WO,Atom ağırlığı : 53,6 kg olarak kabul edilmiştir ancak 40 kg'dan 200kg 'a kadar değişik çeşitleri bulunmaktadır.Kadının Kimyasal Analizi için tıklayın !!!!
Kadınlar Üniversite Sınavı Gibidir...Nasıl mı..Bakın !!!
Adama acıdığından verir.. Bu da isin bir parçası olduğu için verir.. Adam ünlü bir yayıncı olduğu için verir..Kadınlar ..Erkeklerle neden cinsel ilişkiye girer ?
Saf  adam olduğunu anlarsa namusluyum ayağına vermez...Arkadaş ayağına vermez süründürür.Erkekler...Bakın ...Kadınlar  Ne zaman Vermez..Ne zaman verir ? :-))
Bilgisayar erkektir.Çünkü ...Bilgisayar  Kadın mı erkek mi ? Keşifleri, Kedi-Köpek ilişkisini biliyor musunuz ?
Erkeğin gözü dışarıda olduğunda zaman kavramını kaybeder. Bu hatalara siz siz olun düşmeyin ! Kadınların Aşkta yaptığı hatalar? Erkek ne zaman terk eder
20 yaşında kadın piyano gibi, her tuşu ayrı bir ses verir. 25 yaşında kadın keman gibi, 30 yaşında kadın kanun gibidir. Nereden çalınacağı iyi bilinirKadınların Yaş dönemleri ?
Hiç düşündünüz mü ? Kızlar Erkekleri niye sever ?
Kadınları mutlu etmenin sırları...Kadınlar Ne ister ? Kadınların Sırları ? Kadınlar Cadımı dırlar? Erkeklere öneriler?

AH ŞU ERKEKLER

Ah Şu Erkekler.,Kuralları, Avantajları, Yaşlı horozdan öğütler, Erkek olmanın dayanılmaz keyfi, Özel Şiir, Erkekleri çıldırtmanın yolları ? Erkekler neye benzer ? Denklemlerle Kadın ve Erkek, Kadınları mutlu etmenin yolları nelerdir?
menu_resimSözünden dönmez. Özü sözü birdir. Delikanlı Adam Nasıl Olmalı.Neleri yapmamalı..Neleri Yapmalı..Delikanlılık kitabı, Delikanlı Sözleri.!!
Bir kız bir erkeği yada bir erkek bir kızı neden bırakmak ister...Bunun için hangi bahaneleri uydurur...işte Ret edilme bahaneleri
Kadınlar erkekleri ne görür..Nasıl görür ...Öperseniz beyefendi değilsinizdir,Öpmezseniz adam değilsiniz.İltifat edersiniz "YALAN" der, Etmezseniz bırakır gider.? Kısaca Kadın Gözüyle Erkekler

menu_resimErkek Neden Aldatır? Konu "aldatma" olduğunda erkekler potansiyel suçlu kabul edilir....
Ayakkabı alacaksanız, alışverişe akşam saatlerinde çıkmalısınız.....Erkekler..kulağınıza küpe olsun bunlar... Her erkek bunları mutlaka bilmeli..

Eğer şişmanladığını düşünüyorsan büyük ihtimalle şişmanlamışsındır zaten, bana sorma, cevap vermeyi reddediyorum...Erkeklerin Kadınlara Asla Söyleyemedikleri şeyleri biliyor musunuz !!!
TV de maç seyrederken önünden geçmeyin...Gereksiz yere uyandırmayın..Kazaklarını..Tişörtlerini giymeyin...Kızlar..Kadınlar işte size önemli bilgiler :) Erkekler nelerden Hoşlanmazlar..
KILIBIKLIK Diploması ve Şiiri için tıklayın

Sence o benden daha mı sevimli?, Ben ölsem ne yapardın..gibi sorulara cevap vermek zordur !!!...İşte zaman gelir.. geçmek bilmez...Erkeklerin en Zor Anları
menu_resimKadınlar ..Kızlar...işte size..Özel.. ... Erkekçe Sözlük
Bir Erkeğin Ölmeden önce yapması gereken şeyler !!!

Kadınlardan farkımız nedir biliyor musunuz ! İyi ki Erkeğim dedirten 100 şey :)
Ne düşünüyorsun?, Beni seviyor musun?, Şişman mı görünüyorum?menu_resimEğer size böyle diyorsa..yada böyle hareket ediyorsa hemen bırakın !! Bir Kızı Ne zaman bırakmalısınız?
menu_resimİstifa edin.  Ateş edin.  Bir dönem yalnız yaşayın.  En az bir kere nereye gittiğinizi bilmeden yola çıkın....Ölmeden Önce ..Bir Erkeğin yapması gerekenler neler..?
menu_resimErkek Severse nasıl sever? İşte Böyle sever

Kadınların hiçbir şey istememesini ister Erkekler ne İster ? Ne bekler?  Ne söylerse neyi anlatmak ister..? Neyi Kasteder?
Hiç düşündünüz mü ..Köpekler mi iyidir Kadınlar mı..yada  erkekler mi? Kadın ve Erkek neymiş meğer !!! Evlilik hayatında mutlu olma kuralları için tıklayın
Eğer size böyle diyorsa...! Bir Kız ne zaman ve neden bırakılır ? ..Sonuçta ayrılığı seçtin mi..
Bir erkek için Başarı nedir?..30 yaş üstü erkekler nasıldır?

Her delikanlının ihtiyacı olan bu yazı dizisini hiç bir yerde bulamayacaksınız  Sizde ben kız tavlayamıyorum teknikleri nelerdir Kız Tavlama Teknikleri..!Hadi kolay gelsin :))
menu_resimHangi yaşta erkek nasıl davranır..?  Erkeklerin Yaş Dönemleri..Yaş dönemlerine göre tavırları..Erkek -Meyve ilişkisi, Evlilik sonrası,Yaş dönemlerinde sevdiği sporlar,.Erkeğin evrimi !!
Evli erkekler bunlara alışkındır..Nelere mi? Kadınların Erkeklere Söyledikleri ve Asla Söylemedikleri?
Gerçekte ideal ve çağdaş erkek nasıl olmalı ? peki ya kadınlara göre ideal yada çağdaş erkek nasıl olmalı,İşte bu sorunun cevabı !