Ah Şu Erkekler !

Erkek Olmanın Dayanılmaz Keyfi! Aceleci Erkekler Erkekler Bilmece Gibi ! Gerçekten Böylemi ?
Bekar Erkeğin Avantajları ! Light Erkekler için İzin Formu Erkeklere Özel Şiir Atm Kullanma Klavuzu
Erkek Kuralları ... Evli Kocaların Duası Erkekleri Çıldırtmanın Yolu Kadınları Mutlu Etme Sırları
Denklemlerle Kadın ve Erkek Erkek Dediğin.. Yaşlı Horozdan 19 Öğüt Bira Mı? KAdın mı?
ve İç Görünüm
KADINLAR NASIL TAVLANIR !!

Ask bu, boru degil. Dikkatli olmali, dikkatli davranmali, taraflardan birisinin kadin oldugunu asla unutmamali.

Yazinin Devamini Mutlaka Okuyun..! Sasiracaksiniz..!

1. Bir kadin seni ilginç buldu, sen de bu durumu ilginç buldun. Durum ilginç olmadigi gibi iliskiyi ilk onun baslatmasi olasiligi da çok zayiftir. Toplum, her durumda kadinin kitabidir ve toplum der ki; iliskiyi baslatan bir kadinsa o kadinin kötü söhreti vardir. Kadin için toplum, ilginç bir adamdan daha önemlidir. Kadinlar hakkindaki bu bilgiyi atlamamak gerekir.

2. Kesinlikle iliskiyi baslatan sen olmalisin. Çünkü onlarin hisleri ve düsünceleri bütünüyle safsatadir.

3. Eger baska bir erkekle çikiyorsa ona adamin ise yaramaz oldugunu, onun tipi olmadigini, mutlaka yanlis bir tercih yapmis oldugunu söyle.

4. Kadinlarin hisleri ve düsünceleri önemsizmis gibi, hatta yokmus gibi davranmak en iyisidir. Onlar bu tutumunu "Bana kadin gibi davraniyor" diye yorumlayacaklardir.

5. Derin düsün. Bir kadina, kendi tarzinla onun ne kadar harika gözüktügünü söyle, ama öyle ki, gözlerinle onun düsüncesini ve vücudunu yiyip bitirmek istedigini söyle. Bu onu etkileyecek ve ne kadar derin biri oldugunu düsünecektir. Kadinlar her türlü yalanin derin bir düsünce oldugunu sanirlar.

6. Zerre kadar gururun yokmus gibi davran. Spor yap, iyi giyin, popüler ol. Bütün bunlar bir kadin için senin ne kadar ahlaksiz, kadin meraklisi, yenir yutulur bir lokma olmadiginin göstergesi olacaktir.

7. Baslangiçta seksten baska bir sey düsünme ve müskülpesent olma. Iyisine ulasmak için yiginla kadini elden geçirmen lazim. Gururundan baska kaybedecek birseyin yok. Gurur ise sadece kaybedenlerindir.

8. Kendini kaliteli, düzgün biri olarak gösterirsen bu kadinlari sogutur. Çünkü, diger bütün kadinlarin da bundan feci sekilde soguyacagini kalplerinin ta derinlerinde bilirler.

9. Bir sürü kadini seviyor olsan bile, kadinlarin herbiri, sadece kendilerini sevdigini sanirlar.

10. Bütün kadinlari çekici buluyormussun gibi davranirsan bütün kadinlar da seni çekici bulur. Çünkü, kadinlar kendi baslarina düsünemezler (toplum kadinin kitabidir, hatirlarsaniz). Eger diger kadinlar sizi önemsemiyorsa, ancak o zaman o da sizi önemsemez.

11. Kadinlarla birlikte oldugun o degerli zamanlarda onlari asagila, küçük düsür ve ne yaptigini biliyormussun gibi davran. Elbisesinin basit ama saçlarinin sahane oldugunu söyle ona. Ona zamanla dogru dürüst giyinmeyi ve öpüsmeyi ögretecegini söyle.

12. Süphede misin, hemen davran; onu biryere götür, öp onu, dokun ona, nazikçe elinden tutup yatak odana götür onu. Kadinlar, senin onlari harekete geçirmeni bekleyip dururlar. Eger ne yapacagina kararsiz kalirsan, öyle bir degisirler ki, neden hala birsey yapmiyor diye sasirip kalirlar. Bu, bir kadinin bir erkegi ciddiye almasi için neredeyse her kadinin basvurdugu, erkeklerden istedigi, bir kendine güven testidir. Kadinlarin da kendilerine ait bir zekasi vardir diye düsünürsen, senin aptal oldugunu düsüneceklerdir.

13. Artik farkina var ki reddedilmek öyle çok da mühim bir sey degildir. Bir kadin sana hayir dediginde, bunun, tam da o anda esen rüzgarin dogru yöne degil de ters yöne esmesinden hiç te farki yoktur. Bütün kadinlarin birbirine benzemesi gibi okyanusta daha bir sürü balik vardir.

14. Reddedilmekten korkarsan, kadinlarin gerçekten bir karar verecekmis gibi hissetmelerine neden olursun! Bundan ötürü seni küçümserler. Olasi seçenekleri degerlendirip gerçekten bir sonuca ulasabilecek duruma sokulmayi hiç bir kadin istemez elbette.

15. Kadinlari siraya diz. Üç kadina sevisme teklif et, biri kabul edecektir. Onlara böyle basit metodlarla yaklasirsan gururlari oksanacaktir.

16. Kadinlarin bildigi kadariyla kelimeler, ask ve ihanet içindir. Bundan dolayi ASLA ve ASLA bir kadina öpebilir miyim diye sorma. Onu dikkatle dinle ama sakin söyledigi herhangi birseye inanayim deme. Daha ziyade onu tanidigin kadariyla, onun sözlerini yorumla.

17. Kadinlar beyinli degil fizikli yaratiklardir. Yani onlara asik oldugunu söylemektense elini dogruca kasiklarina götür.

18. Feminizmin bütün hedefleriyle - özellikle (her ne ise) ana fikriyle - bütünüyle hemfikir ol. Aslinda herhangi bir kadinin herhangi bir konuda söyledigi herhangi bir seyle ayni fikirde olmalisin. Lakin ne yaparsan yap hiç bir zaman bir kadina gerçekte nasil davranman gerektigini unutma, yoksa aziz olma tehlikesiyle her an karsilasabilirsin ve kadinlarin bildigi kadariyla bir aziz kötü bir sakadan baska birsey degildir. Bütün bunlardan yola çikarak kadina, ne kadar akilli ve cesur oldugunu ve fakat tipki diger bütün kadinlar gibi kendi basinin çaresine bakamayan, düsüncelerinin ve inançlarini önemsiz oldugunu hissettir.
 

"Bütün erkekler birbirine benzer" lafında doğruluk payı büyük galiba...
Kadınların erkekler hakkında gözlemlerini derleyen Rita Rudner (ABD) şu noktaları sıralıyor:

Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir başka yaratık yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasıyla takımına maç kazandıracağını düşünen tek canlıdır.

Kulağında küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakınca yoktur. En azından acının anlamını ve mücevherin değerini bildikleri kabul edilebilir.

Erkeklere iş yaptırmak için işin içine "tehlike unsuru" katmak gerekir."Aman yangın çıkmasın" dediğiniz anda, erkek, mangalın başına geçer.

Kel ve zengin olanlara dikkat edin, paranın verdiği hava basmaca kelliğin verdiği seksiliği gölgelemesin.

Erkekler üzerinde mümkün olduğu kadar çok düğme bulunan telefonları severler. Çok düğme olunca kendilerini büyük adam zannediyorlar (bakınız aynı masada üç telefon!).

Erkek sabahları gazeteyi ilk okuyan olmak ister, ilk siz okursanız "Ben"likleri yara alır.

Bir adamın aynada kendisine bakışından, bir başkasına ihtimam gösterme potansiyeli olup olmadığını anlarsınız.

Topluluk içinde asla bir adama bir şey öğretmeye çalışmayın. Erkekleri sadece onlarla baş başa olduğunuzda eğitebilirsiniz. Toplum önünde hep her şeyi biliyor olurlar.

Bütün erkekler kirpik kıvırma aletinden ürker, yastığın yanına koysanız tabanca zannediyorlar.

"İlişkimiz hakkında biraz konuşsak" lafı kadar erkeğin kanının donduran başka cümle yoktur.

Bütün erkekler kendilerini çok sempatik zanneder, çoğu değildir.

Bir erkek asla kadınların mayo satın almasının neden bu kadar vakit aldığını kavrayamaz.

Erkekler kendilerinin de alışverişten nefret ettiklerini bildiklerinden mağazalarda "Erkekler" bölümü hemen giriş kapısının yanındadır.

Dört adam yan yana geldiğinde spor konuşur, dört kadın yan yana geldiğinde erkekleri konuşur.

Bir erkek hiç bir aşk filmini ikinci kez izlemez.

Kadınlar "Onu gerçekten seviyor muyum, mutlu olur muyum" diye düşünürken erkekler "Bu arabanın 240 bastığı dış görünüşünden de belli oluyordur, değil mi" türü düşüncelere dalarlar.

Eğer bir erkek "Seni ararım" dedikten sonra aramamışsa... Telefon numarasını kaybettiğinden veya öldüğünden değil, görmek istemediğinden aramıyordur.

Kocanızı tenis maçında yenerseniz akşama sırtını dönerek uyur.

Erkek sevgilinizi onun kalbini kırmadan terk etmek istiyorsanız "Senden çocuk sahibi olmak istiyorum" diyerek hedefe kestirmeden ulaşabilirsiniz.

Pantolonunun altına body giymiş bir kadının tuvalette çektiği sıkıntıyı sadece, üzerinde kayak kıyafeti varken sıkışan adam anlar.

Karısına "Kilo aldın" diyen adam, kendi durumunu -gözünüzün içine bakarak-"Bu pantolon yıkanırken daralmış" diye açıklar.

Erkeğin algılaması o kadar zayıftır ki ağır çekimde tekrarı görmedikçe golün nasıl atıldığını anlamaz.

Genelde klasik müzik dinlemeyi seven erkekler yere tükürmez.

Erkek her şeyi unutur, kadın her şeyi hatırlar.

Erkeklere psikanaliz yapması çok daha kolaydır çünkü hiç çıkmadıklarından çocukluklarına dönmeleri gerekmez.

Erkeğin sürekli sizi yatağa sürüklemesini durdurmak istiyorsanız, onunla evlenin.


Kadınların Söyledikleri ve bunlara erkeklerin verdiği cevapların bir listesi...

Kadınlar vitrinde gördükleri "İndirim" lafına dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır, siz, "Bunların aynısı dolabında var" deseniz "Sen gerçekten hiç anlamıyorsun" lafını yapıştırır.
Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz. Kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.
Bütün kadınlar kesin bir cevabı olmayan konularda soru sormakta müthiş ustadır. Maksat, siz kendinizi sürekli suçlu hissedin.
Kadınlar asla sır saklayamaz. Daha doğrusu, kadınlar için bir sırrı en yakın üç arkadaşlarına söylemek sırrı açık etmek kapsamına girmez. Bu mantıkla hepsi en yakın arkadaşlarına söylediklerinden sonunda sırrı bilmeyen kalmaz.
Kadınlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun çalsa dahi rahatsız olmadan açmayabilirler. Lakin telefonda dünyanın en uzun konuşmalarını yapanlar da yine kadınlardır.
Kadın yatağa yatmadan "evvel" saçını tarayan tek yaratıktır.
Kestirme yola sapıldığında her kadına bir "kaybolacağız" korkusu gelir.
Kırmızı ışık, kadınlar için, "makyaj molası" işaretidir.
İstisnasız her kadın vermesi gereken bir-iki kilo olduğunu düşünür.
Kadınlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan şüphelenir.
Kadınlar tuvaletin kapağını küçük bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar yürür, kocasına söylenir ve tuvalete geri döner.
Erkek konuşurken kadın lafın ortasından konuşmaya dalar ve devam eder. Aynı şeyi erkek yapacak olsa kıyamet kopar.
Düğünlerde kadın kadına dans edenleri görünce kimsenin aklına bir şey gelmez. Erkekler için durum aynı değildir.
Karısının göz ucuyla bir başka adama baktığını yakalayabilmiş erkek yoktur. Oysa kadınlar erkeklerini başka kadına baktığı an -saniyesinde- yakalarlar.
Kadınların erkeklerden daha çok para kazandığı tek meslek vardır: Top modellik.
Kadının dondurmayı nasıl yediğine bakarak karakter testi yapabilirsiniz.
Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kadın, sokağa çıktığında saatlerce başka kadınların elbiseleriyle ilgilenir.
"Yok bir şey"in anlamı kadınlarda, erkeklerinkinden, tamamen farklıdır.
Kadınlar her konuda erkeklerle eşit olmak isterler. Üç istisna: Erkek tuvaletlerine girmek, çöpü indirmek ve hesabı ödemek.
Kadınlar asla haksız değildir... En haksız olduğu konuda bile "Kendime göre nedenlerim var" der.
Tabiatta kadınlara karşı son sözü söyleyebilecek tek bir doğal yapı vardır: Yankı!
Kadınlar kendilerine neler verildiğine değil, onlar için nelerden vazgeçildiğine bakar.
Zengin adam, karısının harcadığından daha çok kazanabilen erkek demektir.
Kadınlar "Erkeklerle eşitiz" iddiasını sürekli tekrarlamaktan vazgeçtikleri anda, erkekler kadınları kendilerinden üstün gördüklerini söyleyebilme fırsatını yakalayacak.
Kritiklere başlayan kadın, kritik bir yaşa gelmiş demektir.
Evlilikler aynen kazalar gibidir, iki şahit ister.
Kadın elinizi tuttuğu anda, bilin ki, eninde sonunda tepenize çıkacaktır.(Sacha Guitry).


Son olarak da bir baba oğul konuşması...

- Neticede diyeceğim şu evladım, annenin ve benim çok mutlu bir 25 yılımız oldu.
- Eh peki sonra?
- Sonra tanıştık...

EY TÜRK ERKEĞİ!!!

Birinci vazifen karına, çocuklarına ve gözlerine sahip çıkmaktır. Mevcudiyetinin yegane temeli budur. Öncelikle karın en kıymetli hazinendir. Seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek akkayalar ve sallılar olabilir.

Bir gün evliliğini kurtarmak mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için Televole ve benzeri programları düşünmeyeceksin. Bu durum hayatını renklendirmeyi düşündüğünde, ya da 40'ından sonra ortaya çıkabilir.

Evliliğine tecavüz etmek isteyen bilumum sarışın, esmer ve kumrallar hayatta emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Canim karım dediğin ama arada unuttuğun eşin, sana geçici de olsa bir körlük nasip edebilir. Aileniz fakru zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey asil Türk erkeği, iste bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen,yuvanı kurtarmaktır. Ama eğer yapamazsanız merak etmeyin, evinizdeki Türk kadını, ne hata yaparsanız yapın sizi sevecek ve kurtaracaktır. Çünkü onu siz seçtiniz. Mutluluklar.

ERKEK OLMANIN DAYANILMAZ KEYFİ

Vücudundaki kılları mütemadiyen aldırmak zorunda değilsin.
Bıyıkların utanç degil çogu zaman övünç kaynağıdır.
Beş günlük tatil için ufak bir çanta yeter.Her kavanozu tek basina açma kabiliyetine sahipsindir.
Tazelemek zorunda olduğun bir makyajin olmadigi için zirt pirt tuvalete gitmezsin.
Kilo aldığında dostlarin sana aciyarak bakmaz.
Ayakkabılarının topugu ve tırnağın asla kırılmaz, çorabin kaçmaz.Göbegin bile bir çekicilik unsuru olarak sunulabilir.
"Bu göbek değil sevgilim, aşk halkasi"Is görüsmelerinde kalça ve göğüslerinin güzelliği hiç önemli degildir.
Pisirecegin hayvani kendin avlayabilecek güçtesindir.
Dus yapman ve giyinmen en fazla on dakika sürer.
Gereksiz esyalarin bulundugu bir çantayi tasima aliskanligin yoktur.
Ceketini alip çikarsin.Besli paket halindeki donlarin fiyati, tek bir sütyenin kikadardir.
40 yaşına da gelsen kimse evde kaldigini iddia edemez.Çişinle Italyanca " Seni Seviyorum " yazabilecek kadar kabiliyetlisindir.
Yüzündeki tüm renkler orijinaldir ve ne silince, ne yağmurda, ne de aglayinca çikmaz.
Sokakta muz yemen hiç ayıp sayılmaz,Magnum yerken etiketi saklamak zorunda kalmazsin.
Bira sisesinin açacak kullanmadan açmanin en az bes yolunu bilirsin.
Sohbet ettigin insanlar bakışlarını göğüslerine dogru kaydırmaz.Evlenince soyadini degistirmek zorunda kalmazsın.
Her zaman tek parça mayo giyersin Karsi cinsle esit olduğunu kanitlamak için yaratılmış hemcinslerin yoktur.
Kahvehaneler, stadyumlar, genelevler, sirf senin daha keyifli bir hayat sürmen için vardir.
Topuklu ayakkabi gibi bir seyin üstünde hokkabazlik yapmak zorunda degilsin.
Sen hiç "Erkek Hastaliklari Uzmani" diye bir kavram duydun mu?

BİRAZ ŞAKA BİRAZ CİDDİ....BİLMECE GİBİ :))

Erkekler bilgisayar gibidir..... sık sık kilitlenir ve hafızası asla yetmez...
Erkekler çikolata gibidir..... tatlıdır, keyif verir ama sonuçta gelir popona yapışır...
Erkekler kahve gibidir.... İyisi seni bütün gece uyutmaz.....
Erkekler yıldız falı gibidir....... sana ne yapman gerektiğini söyler, lakin her seferinde yanılır...
Erkekler park yeri gibidir..... iyilerin hepsi kapılmıştır...
Erkekler kar fırtınası gibidir.... ne zaman geleceğini, ne kadar süreceğini ve kar kalınlığını önceden tahmin etmene imkan yoktur..
Erkekler tatil gibidir.... hep kısa gelir..

Geleceğini planlayan erkeği nasıl anlarsın? iki şişe rakı alır....
Erkekler neden evlenmeyecekleri kadınların peşinde koşar? köpekler de kullanmayacakları otomobillerin peşinde koştuğu için..
Yeni bir koca ile evdeki köpek arasında ne fark vardır? köpek bir yıl sonra da sen eve geldiğinde kuyruğunu sallar....
Tuvalet kağıdını değiştirmek için kaç erkek gerekir? dünya tarihinde böyle bir $ey ya$anmadığı için bilinmiyor..
Erkek kredi kartının çalındığını neden polise haber vermez? hırsız karısından daha az harcar....
Erkek neden karisinin elini tutar? bıraktığı anda alışverişe gideceğini bildiği için.....
Evli çiftler su yatağına ne der? ölü deniz......

GERÇEKTEN BÖYLEMİ !!!

Bir kız arkadaşımla sohbet ederken kızları bir türlü anlayamadığımızı söylemiştim ve o sadece gülmüştü. Evine döndükten sonra üşenmemiş netten bir yazı bulup bana göndermiş. Ne dersiniz? Kim haklı?

- İyi adamlar çirkindir.
- Yakışıklı adamlar iyi değildir.
- Yakışıklı ve iyi adamlar eşcinseldir.
- Yakışıklı, iyi ve heteroseksuel adamlar evlidir.
- Çok yakışıklı olmayan ama iyi olan adamların parası yoktur.
- Parası olan, çok yakışıklı olmayan ama iyi adamlar, bizim onların parası peşinde olduğumuzu düşünür.
- Yakışıklı ama parasız adamlar bizim paramız peşindedir.
- Parası olan, çok iyi olmayan ama nasılsa heteroseksüel olan adamlar bizim yeterince güzel olmadığımızı düşünür.
- Bizim güzel olduğumuzu düşünen heteroseksuel, biraz iyi ve parası olan adamlar korkaktır.
- Biraz yakışıklı, biraz iyi, bir miktar parası olan ve heteroseksuel adamlar utangaçtır ve asla ilk hareketi yapmazlar.
- Asla ilk hareketi yapmayan adamlar, insiyatifi biz ele aldığımızda otomatik olarak bize ilgisini kaybeder

Erkeklerin .....

Yüzde 49'u, kadınların işyerlerinde "kışkırtıcı ve ilgi çekici" giyinmesinden şikayetçi...
Yüzde 24'ü, kadınların cinsel çekiciliklerini "işlerinde ilerlemek için" kullandıklarını belirtiyor...
Yüzde 33'ü, böyle kadınların cinsel tacizde bulunduklarının kabul edilmesi gerektiği görüşünde...
Yüzde 57'si, işte cinsel tekliflerle karşılaştığını belirtiyor.
Yüzde 33'ü, çevresinde bir yığın seksi giysiler içinde kadının 20 dakikalarını cinsel fantezilerle geçirmelerine neden olduğunu belirtiyor.
Yüzde 58'i, iş zamanlarında meslektaşları hakkında fanteziler kurduğunu kabul etti.
Yüzde 26'sı işyerinde seks yaptığını belirtti.
Yüzde 18'i iş saatleri içinde çalışma arkadaşlarıyla seks yapmaya eğilimli olduğunu belirtiyor.
Yüzde 43'ü, sabahları görüntüsünü kontrol etmek için zaman geçirdiğini belirtiyor. Tabii ki kadınlara çekici görüneceğinden emin olmak için.
Yüzde 58'i, çekici bir kadın sekreter olduğunda patronunun olduğundan daha gergin olduğunu söylüyor...

ARGONOT :))

Bu Argonot dedikleri az bilinen bir denizcanlısıdır.Hani deniz  anemonu gibi, bitkiye benzeyen ve deniz dibinde kayalaratutunarak yaşayan bir hayvan türüdür.
Argonotun çok orijinal bir döllenme yöntemi vardır.

Spermlerini, yumurtalarını diğer birçok deniz canlısı gibi suya, nasılsa birbirlerini bulurlar?, diye salıvermez argonot.İşi sağlama bağlar, tabiri  caizse!.Erkeğin cinsel organı, çiftleşme mevsiminde, bedenden ayrılır,gider başka bir kayada yaşayan dişi argonotu bulur, döller ve sahibine geri döner.

Böyle, onunla bununla yatıp kalkıp, sonra "Vallahi haberim yoktu,  cinsel organım benden habersiz yapmış" ayaklarına yatan erkeklere de ARGONOT denir :)

BEKAR ERKEĞİN 16 AVANTAJI :)

O klozetin kapağını istediği pozisyonda bırakabilir, mini eteklilerle istediği kadar zaman geçirebilir, iç çamaşırının deseni hakkında da hiçbir açıklama yapması gerekmez. Çünkü o bekar!

16. Kendi yemeğimi kendim yapmam ceza değil eğlenceli bile olabilir
15.
"O" t-shirt'u neden "bu" pantalonla giydiğimi açıklamak zorunda değilim
14. Klozetin kapağını istediğim pozisyonda bırakabilirim
13.
Barmene korkmadan "arayan olursa burda olduğumu söyle" diyebilirim
12. Ev yerine bütün şehri boyayabilirim.......
11.
Sevgilime evimi gezdirebilirim
10. Mini karavanımızla ilgilenerek geçirdiğim zamanı mini eteklerle ilgilenerek geçirebilirim
9.
Evde canımın istediğini canımın istediği yere bırakabilirim
8. Süpermarket harcamalarımda en az 20 milyon karda olurum
7.
İster boxer ister slip giyer ve iç çamaşırımın deseni hakkında hesap vermem
6. Çek defterimin neye benzediğini kendi gözlerimle görme firsatım olur
5.
Kredi kartlarım için de aynı şey sözkonusu
4.
Bir kadınla yakalandığımda hesap vermem gereken, resmi imzayla bağlı olduğum biri değildir
3. Otellerde kendi adımı kullanarak salına salına gezebilirim
2.
Araba kullanırken fazladan bir yol muavını kafamı şişirip durmaz
1. Bekar bir erkeğe fikri sorulduğunda rahatlıkla "EVET O ELBİSENİN İÇİNDE ACCCAAAİP ŞIŞKO GÖRÜNÜYORSUN" diyebilir :)))))))

BİR ERKEK İÇİN BAŞARI !!

4 yaşında başarı... ... pantolonuna işememektir.
12 yaşında başarı... ... arkadaş bulabilmektir
16 yaşında başarı... ... sürücü ehliyeti alabilmektir
20 yaşında başarı... ... seks yapabilmektir
35 yaşında başarı... ... para kazanmaktır
50 yaşında başarı... ... para kazanmaktır
60 yaşında başarı... ... seks yapabilmektir
70 yaşında başarı... ... sürücü ehliyeti alabilmektir
75 yaşında başarı... ... arkadaş bulabilmektir
80 yaşında başarı... ... pantolonuna işememektir ..."Can eğrisi" deniyor buna..

HER BASARILI ERKEGIN ARKASINDA BASARILI BIR KADIN VARDIR
Massachusetts Yasam Sigortasi Sirketinin genel müdürü olan Thomas Wheeler ve karisi, otobanda arabalari ile yol alirken, Wheeler benzinlerinin bitmek üzere oldugunu farkeder.
Oto bandan çikar ve servis alanina girer.Servis alaninda sadece bir benzin pompalayici vardir. Pompaci benzin koyarken o da ayaklari açilsin diye yürümeye baslar. Arabaya geri döndügünde karisi ile pompacinin koyu bir sohbete daldiklarini görür. O gelince konusmayi birakirlar. Arabaya binince pompaci onlara el sallar ve karisina.
" Seni görmek güzeldi " , der. Servis alanindan ayrilirlarken Wheeler adami taniyip tanimadigini sorar.
Karisi tanidigini söyler. Ayni lisede okumuslar hatta bir yil da çikmislardir.Wheeler, " Sansliymissin ki karsina ben çikmisim " der . " Onunla evlenseydin, genel müdür degil de pompaci karisi olacaktin." " Sevgilim " diye yanitlar karisi, " Onunla evlenseydim, o genel müdür, sen pompaci olurdun."

DENKLEMLERLE KADIN VE ERKEK

AŞK ARİTMETİGİ
* Akıllı erkek + Akıllı kadın = aşk
* Akıllı erkek + Aptal kadın = ilişki
* Aptal erkek + Akıllı kadın = evlilik
* Aptal erkek + Aptal kadın = hamilelik

OFIS ARİTMETİGİ
* Akıllı patron + Akıllı eleman = kar
* Akıllı patron + Aptal eleman = üretim
* Aptal patron + Akıllı eleman = terfi
* Aptal patron + Aptal eleman = fazla mesai

ALISVERIS ARİTMETİGİ
* Bir erkek kendisine gerekli olan ürünü almak için 1 liralık ürüne 2 lira öder.
* Bir kadın kendisine gerekmeyen ürünü almak için 2 liralık ürüne 1 lira öder.

GENEL FORMÜLLER VE İSTATİSTİKİ VERİLER
* Bir kadının gelecek endişesi evlenene kadar sürer.
* Bir erkeğin gelecek endişesi evlenince başlar.
* Başarılı bir erkek eşinin harcayabileceğinden daha fazla geliri olandır.
* Başarılı bir kadın böyle bir erkeği evliliğe ikna edebilendir.

MUTLULUK
* Bir erkekle mutlu olabilmek için onu çok iyi anlamak ve az sevmek gerekir.
* Bir kadınla mutlu olabilmek için onu çok sevmek ve anlamaya çalısmamak gerekir.

UZUN YAŞAM
* Evli erkekler bekar erkeklerden daha uzun yaşar ama daha erken ölmek isterler.

DEĞİŞİM ORANI
* Bir kadın kocasınin değişeceği inancıyla evlenir ama erkek değişmez.
* Bir erkek karısının değişmeyeceği inancıyla evlenir ama kadın değişir.

TARTIŞMA TEKNIKLERI
* Kadın bir tartışmada her zaman son sözü söyler. Bu sözden sonra erkeğin söyleyeceği her şey yeni bir tartışma konusudur.

"Hayat kısa bir Battaniye gibidir ! Yukarı Çekersin Ayak Parmakların İsyan eder..Aşağı çekersin omuzların titrer. Ama yinede; Neşeli insanlar dizlerini karınlarına çekerek rahat bir uyku uyumayı başarır"

E R K E K L E R

Ey erkekler utanma bilmeyen köpekler,
Zenne kadar aklınız yok siz deliler
Bir gün çılgın gibi severler
Yarın vazgeçerler
Onlardır En adi eşekler...

***
Kız gördüler mi coşarlar
Hepsi peşi sıra koşarlar
Sözde hayal kurarlar...

****

Hevesini alınca sırt üstü yatarlar
Ah ..o uyuz..yılanlar
Kumrallar ateştir yakarlar
Sarıları desteksizdir, atarlar
Esmerler tüccardır satarlar

Erkekler kovalarsan gitmez
Boğazını sıksan işi bitmez
Haftada on kız yetmez...

***
Kimi sanır kendini kelebek
Eşi bulunmayan taş bebek
Zor bulur bir ekmek
Neyine senin sevmek Eşek oğlu EŞŞEK

***
Kimi kibardır incelikten duyulmaz sesi
Randevuya gelmedi mi ölmüştür ya annesi ya dedesi
İşte bunlar o mahluk yaratıkların müsveddesi..

Yazan: Erkeklerden darbe yiyen bir bayan ::))

ERKEKLERİ & KADINLARI ÇİLDIRTMANIN YOLU

"Orgazm sigarası"nı orgazm olduktan sonra değil, olurken için...

Bütün kadınlar klitorislerinin uyarılmasından hoşlanırlar ve asıl olarak bu yolla orgazma ulaşırlar.
Sevgilinizin klitorisini önce yumuşak, sonra hararetli bir biçimde uyarın. "Klitorisine dikkat et sevgilim", "Klitorisini zararlı dış etkenlerden koru", "Sevgilim klitorisine dikkat et yoksa olacaklara karışmam" gibi... bu klitoral uyarılar onu çıldırtacaktır.

"Sevişmenin telefonla bölünmesi" klişesinde bir devrim yapın.
Tam sevişmenin en heyecanlı yerinde "Ben bir telefon edeyim, öyle devam edelim" deyin.

Yatakta kulağına açık saçık sözler söylemeniz onu çok tahrik edecek ve içindeki şehveti uyandıracaktır... Dudaklarınızı kulağına yapıştırın ve belden aşağı konuşun, yakınlarına küfür edin. Kesinlikle çıldıracaktır.

Uzun bir ön sevişme iyidir. Kulak memelerini birer saat öptükten sonra, yarımşar saat de göğüslerini öpün. Katlanmakta ısrar ediyorsa, tek tek her parmağını dudaklarınızın arasına alın ve en az onar dakikadan önce bırakmayın... Kesinlikle çıldıracaktır... Çıldırmadıysa, aynı işlemi ayak parmaklarına inip tekrarlayın.

Vücuduna şarap döküp için, yanında kuru yemişi ihmal etmeyin... Sıcak şarap olursa daha da iyi.

Erken boşalma, karşılıklı tatminin baş düşmanıdır. Klasik yöntemi uygulayın. Biliyorsunuz, sevişirken zihninizden matematik hesapları yaparak, politika ya da futbolu düşünerek konsantrasyonunuzu başka bir yöne çekebilir, böylece boşalmanızı geciktirebilirsiniz... Eğer bunlar yeterli olmuyorsa yöntemi biraz geliştirin. Mesela düşünmekle kalmayın, ona da bu konularda sorular sorun, tartışmaya çalışın. "Pardon bölüyorum ama, yeni dünya düzeninde global bir sıcak savaş olasılığı sence de azaldı mı gerçekten"...

Sevişmeden önce soyunurken, takma dişlerinizi de çıkartın

Birlikteliğinizin ikinci yılında, bilmem kaç yüzüncü sevişmenizde, ona "Aman tanrım, sen bakire değilsin" deyin. Olay çıkartır, ayrılmakla tehdit edin.

Prezervatif sevişmede heyecanı azaltır. Bu yüzden en iyisi "dışarı boşalma" yöntemini uygulayın. Tam boşalacakken balkona ya da kapının önüne çıkın, orada boşalın...

Sevişmeden önce erojen bölgelerini bir keçeli kalemle işaretleyin ve "Yanlış anlama, sana çok zevk vermek istiyorum da o bakımdan yani" deyin.

Size "Bu gece olmaz, başım ağrıyor" deyince, "Sakıncası yok, ben zaten ayak fetişistiyim" deyin.

Size sırtı dönük biçimde emekleme pozisyonunda sevişirken, ellerinizle gözlerini kapatın ve "Bil bakalım ben kimim?" diye sorun.

Onun kollarındayken kendinizi dünyanın en mutlu insanı gibi hissettiğinizi söyleyin. "Gerçekten, senin kollarında AIDS sorunumu bile unutuyorum" deyin.

Karşısında yavaş yavaş dans ederek soyunmanız onu heyecanlandıracaktır. Burada düzeyi biraz hızlandırın, yenilikler getirin. Cd çalara "Singing In the Rain"i koyun, baştan sona bütün kareografilere sadık kalarak, hiçbir dansı atlamadan, dans edin ve ancak en sonda tümüyle soyunuk kalın...

Daha ilk buluşmanıza, elinizde bir kutu vazelinle gidin...

Temizlik ve bakım önemlidir... Sevişmeden önce ona tahrik edici bir sesle, "Hadi sen soyun, ben banyoya gidip hemen geliyorum" deyin. Sonra banyo yapın, manikür ve pedikür yapın, cilt maskesi uygulayın, eğer gerek var gibi görünüyorsa epilasyon yaptırın. Sevgilinizin kollarına tertemiz ve bakımlı dönün. Bu onu çıldırtmaya yetecektir.

Karşılıklı mastürbasyon yapmak çok heyecanlandırıcı bir deneyimdir. Hiç beklemediği anlarda, mesela o film seyrederken, kitap okurken, yemek yerken, telefonla konuşurken karşısında mastürbasyon yapmaya başlayın...

"Sevişirken yanlış kişinin ismini söyleme" faciasında çığır açın. Ona eski sevgilisinin ismiyle seslenin.

Birlikte eve dönerken kolunu okşayın ve "Böylece eve gittiğimizde ön sevişmeyle vakit kaybetmemize gerek kalmayacak" deyin...

Bazen aşırılıklar cinsel yaşama müthiş bir heyecan katabilir... Eşsinize, onu bir başkasıyla sevişirken görmenin hoşunuza gideceğini söyleyin. Gerekli organizasyonu yapın... Sonra ikisini de bacaklarından vurun.

Sevişirken konuşmak, birbirine özel sözler söylemek çiftlerin daha fazla zevk almasını sağlar... Sevişmenin en heyecanlı yerinde gözlerinin içine derin derin bakın ve ona "Siz bizim çekoslavakyalılaştırabildiklerimizden misiniz, çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mısınız?" demesini isteyin...

Seks oyuncakları ilişkinize renk katacaktır... Ona bir vibratör hediye edin ama ondan çok siz kullanın.

O orgazm olurken kahkahalarla gülün. "Haa ha haa, şuna bak, çok komik. Ne biçim bağırıyorsun yaa... çok iyi yaa..."gibi bir şeyler söyleyin.

Seviştikten sonra, eğer siz boşaldığınız halde o orgazm olamadıysa, "Bir sıfır, yine ben kazandım. Gel bir de tavlada boyunun ölçüsünü alayım" deyin. Kesinlikle çıldıracaktır.

Diyelim ki onu aldattınız ve sonra da barıştınız... Bu konuda hassas davranın, gururunu okşayın. Mesela sevişirken, "Yok canım, ben bir aptalmışım gerekten. Ama iyi ki sana dönmüşüm, o hayatta böyle sevişemezdi" deyin...

Ona "Nasıldım?" diye sorun. Nezaketten "çok iyiydin, müthiştin" gibi bir yanıt verirse, "Evet haklısın, sen söyleyince benim de dikkatimi çekti" deyin.

Onu egzotik deneyimlere sürükleyerek kendi içindeki gizleri keşfetmesini sağlayın... Mesela bir "Tao'cu Seks" kitabı alın ve "Eveeeeet, birinci sayfadan başlıyoruz. Şimdi sağ bacağını boynunun arkasına at, sol bacağını da kalçalarının arasına kıvır. Hadi ama acele et, daha seksen iki tane pozisyon var, bu gece hepsini denemeden vallahi seni bırakmam" deyin.

Açık sözlü davranın. İlişkinizin aksayan yönlerini ancak böyle düzeltebilirsiniz. Sözgelişi ona, "çok kabasın, insan hiç değilse orgazm taklidi yapar" demekten çekinmeyin.

Kural tanımayan bir erkek, kadınlar için çok tahrik edicidir. Sevişirken kulağına şunları fısıldayın: "Bu gün 3 kez kırmızı ışıkta geçtim, ha ha haa. Vergi beyannamesini hala yatırmadım. Buraya gelirken alkollü araç kullandım"...

Ona en çok neden hoşlandığınızı açıkça söylemeniz çok tahrik edici olacaktır: "Sevgilim, benimle sevişmeye tenezzül etmen gerçekten çok hoşuma gidiyor"...

Sevişirken kendinizi izlemek şehveti iyice arttırır. Tam yatağınızın karşısına büyük bir ayna koyun. Sevişirken sık sık aynaya dönüp saçınızı düzeltin, makyaj tazeleyin, yüzünüzü inceleyin...

Videoya bir açık film kaset takın ve seyrederken, "Adamlar ne biçim sevişiyor yaa! Biz daha nerdeeee..." deyin.

Risk duygusu cinsel heyecanı arttırır. Sevişmenin en heyecanlı yerinde telefonla hisse senedi alım-satım işlemi yapın.

Komik erkekler her zaman seksidir. Sevişirken ona şunu söyleyin: "Altı laz rus ruleti oynamış altısı da ölmüş..."

ERKEKLERİN KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI!

1-Saçlarını okşa
2-Yücelt
3-Şımart
4-Gözlerinin içine bak,
5-Geleceğe ait planlar yap,
6-Dil dök
7-Yalvar,
8-Destek ol
9-Yemeğe götür
10-Ak merkeze götür
11-Tekneye bindir
12-Güldür
13-Zeka oyunları yap
14-Müzik dinlet
15-Teşvik et
16-Teskin et
17-Affet
18-Hayran kal
19-Banyosunu hazırla
20-Güven ver
21-Kapıyı tut
22-Asansörde kat düğmesine bas
23-Arabasının kapısını aç
24-Isıt, sıcacık yap !!
25-Sıkıca Sarıl
26-Öp (öyle öp ki dudakları morarsın !!)
27-Ona hasta ol
28-Kulağına fısılda
29-Ayaklarına masaj yap
30-Televizyonun kumandasını ona ver
31-Konsere götür
32-Onu her yerde ve her zaman bekle
33-Tanrıçan yap
34-Onunla birlikte rejim yap
35-Onunla birlikte spor yap
36-O uyumadan uyuma
37-O uyanmadan uyanma
38-Ne istediğini önceden anla
39-Günde yedi kez özür dile
40-Sürekli onu dinle

41-Arkadaşlarına katlan
42-Yorganı çekince ses etme
43-Yorganı titretme
44-Spor araba al, Saat al, Yüzük al, Küpe al,
45-Maç seyrederken TV sesini kıs
46-Tıraş ol, Saç şeklini değiştir,Kareli gömlek giy
47-Serbest piyasa kurallarını unut
48-Köpeği gezdir
49-Yemin et
50-Dayan ve Katlan
....
....
....
11987. guvenilir
11988. tutkulu
TABii, SUNLARI DA UNUTMADAN:
11989. ona duzenli olarak iltifat etmek
11990. alisverisi sevmek
11991. durust olmak
11992. cok zengin olmak
11993. onu strese sokmamak
11994. baska kizlara bakmamak
VE AYNI ZAMANDA SUNLARI DA YAPMALIDIR:
11995. kendinden cok ona odaklanmak
11996. ona, ozellikle kendisi icin cok fazla zaman ayirmak
11997. nereye gittigine aldirmadan ona cok fazla yer sunmak
SUNLAR DA ÇOK ÖNEMLi:
Asla unutulmayacaklar:
11998. dogum gunleri
11999. yildonumleri
12000. onun aldigi kararlar

Sabret Ve En Önemlisi Bunların Hepsini Her Gün Yap :))

Gelelim Kadınların Erkekleri Mutlu Etme Sırrına,
1. Karnını iyice doyurun
2. Seks yapın
3. Uzaktan kumanda ve birasını verip rahat bırakın
4.Huzursuzluk belirtisi gösterince madde-1 den tekrar başlayın

ERKEKLERİN ŞAŞIRTICI DAVRANIŞLARININ AÇIKLAMALARI

ERKEKLER NEDEN... ...
Çilginca zap yaparlar?

Kanallar arasinda sürekli sörf yapmak beyin dejenerasyonuyla ilgil olabilir. Pensilvanya Üniversitesi Tip Merkezince yapilan bir arastirmaya göre; erkekler dikkat araligini kontrol eden beyin dokularini kadinlara göre üç kat daha hizli kaybediyor. Arti, erkekler kadinlara oranla daha sabirsiz ve düsüncesiz.

Sürekli bacaklari açik otururlar?

Bir erkegi bacaklari açik vaziyette otururken gördügünüzde bu sekilde oturma nedenini merak edebilirsiniz. "Bu sicaklikla ilgilidir" diyor uzmanlar. Bu oturus "scrotum"un, yani spermin bulundugu yerin - soguk tutulup havasiz kalmasini önler. Bir baska açiklama ise; "The First Sex: The Natural Talents of Women and How They Are Changing the World" (Ilk Seks: Kadinlarin Dogal Yetenekleri ve Dünyayi Degistirme Yöntemleri) adli kitabin yazari Helen Fisher'den "Kadinlar cinsellige davetkar olmama düsüncesiyle bacaklari kapali bir sekilde otururlar. Erkeklerse bunun tam tersini düsünerek hareket ederler" diyor Fisher,

Yatakta iletisim kurmakta basarisizdirlar?

Gemilerini sizin limaniniza sokmak için istekle girisimde bulunurlar; fakat bu heyecani doruga ulastiran iletisim bagini genelde kuramazlar. Bu süreçte sizden yardim almayi reddederler. Bu nedenle de girisimleri basarisizlikla sonuçlanir. Fisher "iletisimin östrojen hormonuyla baglantili oldugunu söylüyor ve östrojen erkeklerde kadinlara oranla önemli ölçüde daha az oldugundan, erkeklerin daha suskun ve hareketi yönlendirici oldugunu belirtiyor." Bu da iliski sirasinda hassas bölgelerinizi erkeginizin bulabilmesinin, sizin yardiminiza bagli oldugu anlamina geliyor.

Klozet kapagim kapatmazlar?

Neden erkekler defalarca uyarmamiza ragmen klozetin kapagini israrla indirmezler? "Lean On Me: The Power of Positive Dependency in intimate Relationships" (Yakin iliskilerde Pozitif Bagliligin Gücü) adli kitabinda yazar Marion F. Solomon klozeti açik birakmanin bir güç oyunu oldugunu söylüyor. "Neden onun istekleri benim isteklerimden daha önemli" demenin bir yolu bu.

YAŞLI HOROZDAN 19 ÖĞÜT

1. Bir gun icinde ne kadar seks yapmis olursan ol, yeni bir teklif aldiginda yine kabul et... Cunku alacagin her teklifin son teklif olma ihtimali vardir.
2. Bir sihirbazin elindeki cubugun uzunlugu degil, o cubukla ne numaralar yapabildigi onemlidir.
3. Seks, kar gibidir. Icine ne kadar gomulucegini onceden bilemezsin, ne kadar surecegini de...
4. Bakireligin tedavisi vardir.
5. Erkegi seyinden yakalarsan, kalbi ve akli da pesinden gelir.
6. Seksin ilaci daha fazla sekstir.
7. Yakisikli prensi bulmanin yolu, bir suru cirkin kurbaga opmekten gecer.
8. Hayatta seksten daha iyi seyler vardir, seksten daha kotu seyler de vardir, ama seks gibi bir sey daha yoktur...
9. Ask bir kimya olayidir, seks bir fizik olayi...
10. Kadin sahip olabilecegi erkegi asla unutmaz.. ... Erkek ise sahip olamadigi kadini...
11. Evdeki bir erkek sokaktaki 2 taneye bedeldir.
12. Bir kadinin bir erkekte ilk vuruldugu ozellikler, yillar sonra onda en sinir olacaklaridir...
13. Cinsel cazibe %50 sende olan hersey + %50baskalarinin sende oldugunu sandigi herseydir
14. Seks kalitimsaldir... Ananla baban hic yapmamislarsa senin de yapma sansin olamaz.
15. Arkadasini sev, ama esine yakalanma !
16. Ask, hayal gucunun zekaya ustunluk saglamasidir.
17. iki tur kadinla asla tartisma: - Yorgun, - Dinlenmis.
18. Bir erkek her kadinla mutlu olabilir, yeter ki asik olmasin.
19. Konu "asik olmak"sa bir bilgeyle bir aptal arasinda hicbir fark yoktur.

YENI ATM UYGULAMASI

Önümüzdeki yildan itibaren tüm bankalar arabaya servis bankaciligina hiz vereceklerinden, yani müsterilerin araba ile yanasip para çekebilecekleri bankamatikler yayginlasacagindan bu yeni uygulamaya uyum saglanabilmesi için OTO ATM KULLANMA KLAVUZU yayınlanmıştır. Klavuzun durumunuza uygun (Kadin - Erkek) olan bölümünü lütfen dikkatle okuyun, bu, ATM'leri ilk kullaniminizda isinize yarayacaktir.


Erkekler için adim adim klavuz:

1- Aracinizla Bankamatige yanasin Sol ön cami açin.
3- Kartinizi yuvaya sokup sifrenizi girin.
4- Çekmek istediginiz tutari girin.
5- Kartinizi, paranizi ve fisinizi alin.
6- Cami kapatin.
7- Yolunuza devam edin.

Kadinlar için adim adim klavuz:

1- Aracinizla bankamatige yanasinGeri vitese takip camla makinenin ayni hizaya gelmesi için gereken miktarda geri gelin.
3- El frenini çekin, cami açin.
4- Çantanizi bulun, kartinizi bulmak için ön koltuga boca edin.
5- Radyonuzu kapatin.
6- Karti makineye takmaya çalisin.
7- Arabadan biraz uzak kalan makineye daha rahat ulasabilmek için arabanin kapisini açin.(Otoyol Gişelerinde bilet alır gibi)
8- Karti yerlestirin.
9- Dogru tarafindan tekrar yerlestirin.
10- Iç kapaginda sifrenizin yazili oldugu telefon defterinizi bulmak için çantanizi kurcalayin.
11- Sifrenizi girin.
12- IPTAL tusuna basin ve dogru sifrenizi girin.
13- Çekmek istediginiz tutari girin
14- Yan aynadan makyajinizi kontrol edin.
15- Paranizi ve fisinizi alin.
16- Çantanizi tekrar koltuga bosaltarak cüzdaninizi bulun ve paranizi içine koyun.
17- Fisinizi fermuarli bölüme yerlestirin.
18- Makyajinizi tekrar kontrol edin.
19- 1 metre ilerleyin.
20- Bankamatige dogru geri geri gelin.
21- Kartinizi alin.
22- Çantanizi tekrar döküp kredi kartliginizi bulun ve kartinizi uygun yere yerlestirin.
23- Arkanizda söylenmekte olan erkek sürücüleri kizdirmak için uygun el hareketini yapin.
24- Motoru tekrar çalistirin ve yola devam edin.
25- 5-6 kilometre ilerleyin.
26- El frenini indirin.

KADINLAR DİKKAT !!! ERKEK KURALLARI !

Bugüne kadar hep kadın kuralları duydunuz,alın size şimdi de erkek kuralları ;

1 - Tuvalet kapağı konusu artık netleşmeli.Bize yukarıda lazım, size aşağıda. Yukarıda bulursanız aşağıya indirin. Söylenmenize gerek yok. Biz aşağıda bulunca söyleniyormuyuz ?

2 - Pazar günü maça gidilir. Bu ibadet gibi birşeydir. Artık kabullenin.

3 - Alışveriş asla bir spor değildir ve olmayacaktır.

4 - Ne istiyorsanız açık isteyin. gizli imalar,ya da açık imalar tarafımızdan asla anlaşılmaz.Sadece ne istiyorsanız onu söyleyin. O zaman anlarız.

5 - Her türlü sorumuzu mümkün olduğunca "evet" ya da "hayır" la cevaplayın.

6 - Bir sorununuzu çözmek istediğinizde bize gelin. Biz bunun için varız. Empati  yapamayız.Bu bayanlar içindir.

7 - 17 aydır süren başağrısı bir problemdir.Artık doktora gidin.

8 - 6 Ay önce bir tartışmada söylediğimiz şeyler geçersizdir.Daha doğrusu söylediğimiz ve 7 günü geçen herşey geçersizdir.Aleyhimizde kullanılamaz.

9 - Şişman olduğunuzu düşünüyorsanız muhtemelen öyledir, bize sormanıza gerek yok.

10 - Bizden birşey yapmamızı isteyin. Ya da nasıl yapmamız gerektiğini söyleyin. Ama ikisini birden yapmayın.Nasıl yapıldığını biliyorsanız kendiniz yapın.

11 - Kristof Kolomb'un yön bilmesine ihtiyaç yoktu.Bizim de yok.

12 - Bütün erkekler aynı default windows ayarı gibi sadece 16 renk görür. Örneğin şeftali ya da portakal bizim için birer meyvedir renk değildir.

13 - Biz size "neyin var" dediğimizde, hiçbirşey yok" diyorsanız hiçbirşeyiniz yoktur. Yalan söylediğinizi biliriz ama kurcalayına nasılsa altından hayrımıza birşey çıkmaz.

14 - Bir yere giderken üstüne ne giyersen giy, hiç farketmez. Gerçekten. Sormana gerek yok.

15 - Eğer futboldan, otomobillerden anlamıyorsan ne düşünüyor diye sorup durma .

16 -  Kesinlikle yeterince elbisen var.

17 - Kesinlikle yeterince ayakkabın var.

18 - Tabii ki bir şeklim var. Yuvarlakda sonuçta geometrik bir şekildir.

19 - Tamam bu gece koltuktayım ama hiç sorun değil. Biz bunu kamp yapıyor gibi algılarız.
Not:Bunu bildiğiniz erkeklere yollayında eğlensinler.Bildiğiniz bayanlara da yollayın daha çok "eğlensinler".

ACELECİ ERKEKLER

Aşkın ilk günleri keyiflidir, heyecanlıdır. Randevular, buluşmalar, kaçamak bakışmalar, ürkek dokunuşlar... Her kadın en çok aşkın ilk günlerini sever. Ama kadınların tersine erkekler acelecidir, hemen yatak odasına geçmek isterler. Oysa her şeyin bir zamanı olduğu gibi sevişmenin de zamanı vardır.

Her erkek bir ilişkinin başlangıç günlerinde telaşlı ve aceleci olur. Özellikle de cinsel anlamda erkeklerin çoğu son derece aceleci davranırlar. "Bir an önce tenlerimizi buluşturalım, ruhların buluşması zaten beraberinde olur..." Bu cümle sürekli dillerde dolaşır durur. Kadınlar ise bu bakımdan erkeklerden farklıdır. Onlar romantik günlerin uzatılmasını, yaşanan tatlı heyecanları daha çok severler.

Ayrıca kadınlar erkeklere oranla seksüel anlamda daha sabırlıdırlar. Hatta bundan büyük keyif alırlar. Evet, bir ilişkinin ilk günleri her erkek için çok önemlidir. Ama zannettiğiniz gibi o günlerde yaşananlar, iki kişinin birbirini tanıma çabaları, ilk günlerin heyecanları değildir onlar için önemli olan. Ne zaman sevişeceğiz? Bu sorunun cevabını aramakla, o anın gelip gelmediğini anlamak için yanar tutuşurlar. Karşısındaki kadınla yaptıkları tüm sohbetler, onlara yönelttikleri tüm soruların altında, cinselliğe yönelik bir sinyal, beklenen o müthiş anla ilgili ufak da olsa bir ipucu ararlar. Zaten bu ilk günler de aylarca sürmez. Gerçekten de birkaç gün, bilemediniz, bir iki hafta...

ERKEKLER NEDEN KONUŞMAZ ?

Konuştukça konuşası gelen bir kadın ve suskunluğa gömüldükçe gömülen bir erkek... Bu çift size pek yabancı gelmiyordur herhalde.

Kadın - erkek ilişkilerinin çoğunda durum aynıdır, hatta o kadar aynıdır ki kadının erkekten çok daha fazla konuştuğu saptaması bilimsel araştırmalara bile konu olmuştur.

Bir kadının ağzından günde 23 bin kelime çıkarken (ki hiç fena bir rakam değil!), erkeğin ağzından en iyi ihtimalle bunun yarısı kadar kelime çıkar, tabii eğer avukat değilse... Dolayısıyla birlikte olduğunuz erkeğin az konuşmasına, özellikle de kritik durumlarda sessiz kalmayı tercih etmesine aranızdaki bir sorun olarak değil, erkek doğasının kabul edilmesi gereken bir parçası olarak bakmaya başlasanız iyi olur.

Zamanlamaları farklı
İşten eve yorgun argın dönen bir kadın oturup gününün nasıl geçtiğiyle ilgili sohbet etmeyi bir yorgunluk olarak görmez. Oysa erkek o esnada tek bir kelime etmeyi bile büyük bir külfet sayar. Yani kadınla erkeğin sohbet konusundaki zamanlaması farklıdır. Aynı şey kavgalar için de geçerli... Kadın olayı patlak verdiği yerde ve zamanda çözmek ister, bunun tek yolunun ise konuşmak olduğunu düşünür. Oysa erkek olayın üzerinden biraz vakit geçmesini, yani ateşin küllenmesini beklemeyi tercih eder. Bu durumda kadının yapabileceği en iyi şey, duyarlılığını kullanarak, ne zaman karşısındaki erkeğin üzerine gidip onu konuşmaya zorlamasının, ne zaman onu bir müddet rahat bırakmasının daha doğru olacağını kestirmektir.

Evli Kocalar Duasi

Allahım...
Karımı her türlü tehlikeden koru,gerekirse ben tehlikeye atlayayım…
Onu hiç yorma,gerekirse ben yorulayım…
O çalışmasın,ben çalışayım…
O hasta olmasın,ben olayım...
Allahım o aldatmasın,ben aldatayım…
Benim güzel karım dul kalmasın,ben kalayım... Amin !...

Elhamdürüsü ile
Kızlar sürüsü ile
Sabah birisi ile
Aksam yenisi ile

AH ŞU KADINLAR