AŞK VE SEVGİYE DAİR...

"Sen Kendi ELLERİNDEN TUT.. Kendine Benim için BİR GÜL VER"
Seninle çoğaldım, büyüdüm. Eksik kalan neyim varsa tamamladın. Ölmeyecektim çünkü sen ölmezliğin ta kendisiydin..Sevgiliniz varmı? Unutmayın 14 Şubat Sevgililer Günü Özel

Aşk Nedir,Aşk Çeşitleri,Bitmeyen Aşk, Aşk ve Deprem.!, Aşkın Kanunu, Kalp kırıklığı,  Aşkı biliyor musunuz ?(Test)
Aşk nedir biliyor musunuz..güzel bir test ! Aşkın Kimyası için tıklayın...?
Kıyaslayın..Aşk, Meşk ve Evlilik !!!
Her dilde Seni Seviyorum !,Kim Kimi sever?,Teknolojik Aşk Mektubu, Sevmek Nedir,Seviyorum Esprileri,Sevgiye dair !
Sevgilinizle Uyumlu musunuz...test edin
Sevgilin Seni ne kadar seviyor biliyormusun..öğrenmek için tıkla ? ve Aşk Robotu !
Sevgiliniz sizden  ne ister ?...ne bekler ?...
Sevilinize Özel bir sayfa..mutlaka görün..ve sevgilinize gönderin
Seni gerçekten Seviyormu.? Test edin.
Aşk Bitermi bitmezmi ? Aşk hiç bitermi ? Nasıl bir aşıksınız.. Sevgiliye özlem?Aşkınız için çok özel, Sevilen Aşk Şarkıları !
Birini Seviyorsan ! onu serbest bırak....Dönerse !!
Benim için Çok değerlisin sevgilim !!

Ya ondadır, ya bunda! Acaba hangisi??? Zavallı sevgiliniz evde misil misil uyurken siz bar, cafe demeden gezip tozuyorsunuz. Onu çok seviyorsunuz, ama diğer yandan da duygularınıza hakim olamıyor ve diğer kısmetlerinizi de kaçırmıyorsunuz... Peki simdi neler olacak???Sevgilin Seni Aldatıyor mu?

Kadınların Erkekleri, Erkeklerinde Kadınları neden red ettiğini biliyormusunuz?Red Etme Nedenlerini öğrenmek için tıklayın !
Hoşçakal !! Terketme nedenleri ? Kadınların aşkta yaptıkları hatalar ? Erkekleri bağlamanın yolları? Terkedilince ne derler ?

"Uzaklaş yoksa sana dokunurum yoksa yasak tanımam günahkar olurum günahım olursun,kaç gelme yoksa esir alırım gözlerını kölem olursun gecelerce,hayatınını yaşatmam sana tarihini de vururum,taparım sana ama saplarım kendımı bedenıne benımle ölürsün........"
Bir Koca İstiyorum...Bir Aday bulun sadace gozleri beni gorsunnn.. sadece bana baksinn.. sevsin saysinn.. deger versinn.. her dedigimi yapsin..:)))


''Nasıl uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzakta olduğun için tutkunum sana;hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana,imkansız olduğun için AŞIĞIM sana''.''Sen desem.Seni bilir misin.? SEN diye bir desem, çizebilir misin? ''
Sevdiklerinize, Arkadaşlarınıza; Güzel 100 lerce Söz için tıklayın..AŞK SÖZLERİ !..

Bilirim ki sen bir güneşsin,etrafında bir sürü gezegen var.Ama sende bilirsin ki ben dünyayım,yalnız bende hayat var. ''Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi,Bir insanın özlemleri olmalı umutla açan çiçekler gibi,Bir insanın dostu olmalı BENDEKİ SEN gibi''
Sevgiliye...Aşk Mektupları !!menu_resimSize Özel Aşk Mektubu !Sevgiliye Özel AŞk Mektubu
Tatlım..Sevgilim Sana Söz veriyorum !

Mutlu bir yaşam geçirmek kim istemez...Mutlu yaşam için 13 satır mutlaka okuyun..Üzüntüsüz yaşama sanatı  için tıklayın !!!

Sıcak bir Günaydın...Güne Mutlu Başlamak istiyorsanız tıklamanız yeterli !

Flört ettiğiniz adamla çok mutlu olabilirsiniz. Onunla her konuda anlaştığınızı gördükçe, daha da ciddi düşünmeye başlıyorsunuz. Ama karar vermekte bu kadar aceleci davranmayın. İlişkinizin gidişatının doğru olup olmayacağını ve mutluluk durumunuzu sizler için hazırladığımız testi uygulayarak saptayın...Sevgiliniz Size uygunmu? Birlikteliğiniz doğru yoldamı ? test edin.

Ne kadar Yalnızsın !!!(Test).
Önce kendinizi sevin, Güne, sevdiğinizi kucaklayarak başlayın. Kahvaltıyı sevdiğinizin yatağına götürün, Birbirinize her ayrılışınızda "Seni Seviyorum" deyin, Sık sık iltifat edin, Aranızdaki farklılıkları kabullenin ve takdir edin, Her günü son gününüzmüş gibi yaşayın....Devamında Sevgi Vermenin Yolları için tıklayın !.
Hapishanemi? İşmi? Sizce fakları ne?
Hayatın Kumandası Sizin Elinizdemi ? Yoksa Kimde..
İşte size sevgiliniz adıyla şiir yazma yada hikaye uydurma bölümü...Sevgiliye Şiir-Hayal Makinesi
Sevdiklerinize Resimli Kartlar gönderin

"Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır,yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar."
Harika !!Sevdiklerinize şiirli...Resimli Kartlar....Daha fazla Resimli Kart için tıklayın
Hangi Çiçek neyi ifade ediyor..Öğrenin !
Bugün sizin için..Böyle Geçsin !
Dost Vurulunca Değil,Unutulunca Kahrından Ölürmüş,Biz Dostlarımızı Bir Çiçek Gibi Avucumuzda Değil,
Kursun Yarası Gibi Yüreğimizde Saklarız...
Dostluk haftası için çok Özel bölüm

"Kalbimde üç çiçek yetiştirdim.sevmek,sevilmek ve beklemek.sen bunlardan ikisini kopardın.bana sadece biri kaldı beklemek beklemek beklemek...."

 İki insan Çeşidi Vardır: Zaman Geçtikçe Hatalarıyla Yüzleşen, Zaman Geçtikçe Yüzsüzleşen...!