ceptel.gif (6322 bytes)TELEFON İLE İLGİLİ FAYDALI LİNKLER../dog3.gif (12972 bytes)

Tüm ülkelere Beleş Telefon Görüşmesi :))
Size gerekli olabilecek Önemli Telefonlar
menu_resimTüm İllerimizden Lazım olabilecek numaralar
Telefon Numarası Nereye Ait, Harita üzerinde görün :))!
Tel no nereye ait bulun !
Telefonların Radyasyon miktarını öğrenin
Telefon Şakaları  için tıkla !

İstediğiniz bir Yerin Posta Kod Numarasını öğrenebilirsiniz
menu_resimİllerimizin Posta...Telefon kodları
118 Adını bildiğiniz birinin Ev telefonunu öğrenebilirsiniz...
Telefon Numarasını bildiğiniz birinin İsmini öğrenmek için tıklayın
Cep telefonuza *#06# tuşlayarak seri numarasını tespit edebilirsiniz. IMEI kaydını buradan sorgulayabilirsiniz.
Cep telinize  IPhone Uygulamaları
Cep telinize Android Uygulamaları

menu_resimYazmaya uğraşmayın , Kandil mesajları, Bayram mesajları, Aşk mesajları, Şaka mesajları, özel günler için mesajlar !menu_resim

PROGRAMLAR/FATURA SORGU/TARİFELER/SERVİSLER

Turkcell hatlarına mesaj çekilmesi...Vodafone Fatura sorgulama
Vodafone Servisler
Turkcell farura sorgulama
Telefon Arıza Bildirme, Sorgulama ve Fatura Kontrol
Tarifeler : Turkcel  - Telekom -Vodafone
Gsm No Operatör Sorgulama

afreesms.com Ücretsiz SMS hattı
5vor12.de Ücretsiz SMS Hattı 
Cep Telefon Programları
Ceplere resimli AscII SMS
Bilmeniz gereken Cep Sırları için tıklayın !

Dikkat! Suça katılmayınız
İnternet üzerinden ücretsiz SMS göndermek için web siteleri yerine program kullanmak birçok kişinin seçimi oldu. SMSTR gibi bu tür programlar nasıl sms gönderiyor? Sms'ler birçok servisin üzerinden yasal olmayan bir yolla gönderiliyor. Nasıl yolladığı bizi ilgilendirmiyor diyenleri uyarmak gerekli çünkü; Sms gönderilirken karşı site muhakkak rapor alıyor. Bu programlar SMS'i gönderirken sizin ip'nizi kullaniyor. İp'niz size özel bilgisayar kimliğinizdir ve gönderen servisde bu ip numaraniz kaydedilir.

CEP VOICE ÜNLÜLERİ

Haber bültenleri, tartisma programlari, reklamlar derken ünlüler simdi de telefonlarimizda. Artik telefonlardaki uyari mesajlarini da ünlüler seslendiriyor. Sizin için hiçbir masraftan kaçinmadik ve ünlülerimizi dinledik.NelerYokki farkı ile buyrun buyrun....!

Alaattin Çakici- Alooo, yanlış numara çevirdin aslanım. Bize yanlis olmaz. Fıtık etmeyin lan beni!.. Hadi masss..

Kamer Genç- Kapsadiginiz numara arama alani disindadir. Yok. Olmadi. Yani aradiginiz alan kapsama numarasi disindadir. Yok bu da degil. Kapsama numarasi.. Eeeh.. Ben bahçe sulamaya gidiyorum ya. Aradiginiz yönde bütün çiçekler sulanmaktadir, iste o kadar.

Mustafa Denizli- Aradiginiz numara yanlis diyorsam yanlistir. Bana ne medyanin ne dediginden kardesim. Kafami bozmayin sadece Fenerbahçe'yi arayanlari baglarim iste o kadar. Bu takimin patronu benim.

Mustafa Topaloglu- Aradiginiz numara sistemimizde yer almamaktadir. Hatta günes sistemimizde bile yer almamaktadir. Hasta misiniz kardesim?.

Banu Alkan- Su anda tüm hatlarimiz doludur. Benim hatlarim ise dolgundur. Bu arada hazir dinleyen birini bulmusken.... Neremiiii...neremiiiiii... Kapamasana heeyyy...

Nuris Kardesler- Aramakta oldugunuz kisinin telefonu mesguldür ama isterseniz biz hemen bir iki eleman yollayip bu mesguliyet durumunu ortadan kaldiralim. Onu kontör manyagi yapalim... Bu arada Alooooo boyali saçlim bittin oglum sen...

Aykut Isiklar- Aradiginiz numara su an kapalidir. Telefonun sahibi çitir manken Nalan'i götürmektedir. Yani alenen sizi boynuzlamaktadir. Kapsama alani disindasiniz haberiniz olsun.

Emel Yildirim- Aradiginiz kisiye su an ulasilamiyor. Aradiginiz kisi güzel bir kizsa siz bir de Erdal'in telefonunu arayin. Mutlaka onun yanindadir.

Selçuk Parsadan- Aradiginiz numara yanlistir. Ilk görüs günü gelinde size numara nasil olurmus göstereyim. Ben de daha ne numaralar var. Bu arada Tansu'ya söyleyin pasanin selami var.

Hakan Sükür- Eksik rakam çevirdiniz. Bu numaralar jiplerimin plakalarina bile yetmez.. Elin oglu genetik sifre çözüyor, siz daha bir numara çeviremiyorsunuz. Vatan hainleri.

Demirel- Eksik rakam çevirdiniz. Binaenaleyh telasa mahal yoktur.Devlet böyüktür. Tuslar basmakla asinmaz. Demokrasilerde çare tükenmez. 2 tusu basmiyorsa 1'e 2 kere basmakta fayda vardir.

Ibrahim Tatlises- Aradiginiz kiroya su anda ulasilmiyor. Ben de ariyem ariyem bir türlü ulasamiyem... Saphiii.. The number you've dialed cannot be reached at the moment. Ne dedim lan ben?.Oryantalim Nerde Lan

Sergen- Aradiginiz numara yanlistir. Ben sizin yerinizde olsam 2'yi son ayakta tek geçerdim. Numarayi Mustafa Hoca'dan aldiysaniz çag disidir.

Bülent Ersoy- Dünyaaa güzeli dinleyicim hasbihal etmek arzu ettiginiz müstesna insana su anda ulasilamiyor efendim. Seyyar telefonun kapali ya da kapsama alani disinda olmasi kuvvetle muhtemeldir. Cenab-i Hak'in izniyle bir müddet sonra tekrar deneyiniz. Insaalaaaaaah... düsürürsünüz.

Alpay- Aradiginiz numara yanlistir. Ulan daha bir numarayi çeviremiyorsunuz sonra da yumruk attim diye bana laf atiyorsunuz. Zaten Fadil abim kaçmis kafam bozuk, gelmeyeyim oraya kodum mu oturturum.

Reha Muhtar- Aradiginiz kisiye su anda ulasilamiyor efendim. Bu kisiye niye ulasilamiyor? Ulasilamiyorsa niye ariyorsunuz?. Kapsama alani kapsamaya basladigi anda siz orada miydiniz? Çocukken telefonu düsürdügünüz oldu mu? Bu yüzden dayak yediniz mi?. Iyi aksamlar Türkiye her nereden ariyor yada araniyorsan.

M.Ali Erbil Enee... Aradiginiz kisi kapsama alani disinda belki de Çanakkale'dedir. Orada degilse Kibris'tadir. Ya zamparaliktadir yada kumar oynuyordur. Biraz bekleyip tekrar arayin. Parmaktan sonra...

M. Ali Agca- La santemi kantareeee.... Ulan memleketten gittik gideli neler çikmis be. Hapishane bile cep telefonu dolu. Aradiginiz numaranin ne oldugunu bilmiyorum. Bekir Çelenk'in ölümüyle birlikte bütün sirlarda gitti. Odamda bir kara Fatima gördüm az önce. Acele onun sirrini çözmem lazim. Simdi telefonu kapatin ve beni yalniz birakin. Sikildim.Hadeee

CEPTEN E-MAIL GÖNDERİMİ

E-mailCell servisiyle, herhangi bir İnternet bağlantısı veya bilgisayara gerek olmadan, kendinize veya başkalarına kısa mesaj gönderir gibi e-posta gönderebilirsiniz

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek mesaj gönder bölümüne "email" yazıp, boşluk bırakın ve e-posta göndereceğiniz kişinin e-posta adresini yazın. Tekrar bir boşluk bırakın ve mesaj metninizi yazın. Yazdığınız mesajı Turkcell için 2222'e , vodofone için 7557 ye gönderin. Not: Cep telefonunuzdan e-posta yollarken, dilerseniz ( _ ) işareti yerine ( # ) işareti ve ( @ ) işareti yerine de (+) işareti kullanabilirsiniz.

Örneğin;EMAIL cello@neleryokki.com Çoktandır görüşemedik. Nasılsın?  Not: EMAIL komutu sonrası ve mesaj metni öncesi birer boşluk bırakıldığına dikkat ediniz.

SMSC (Kısa Mesaj Hizmet Merkezi, Short Message Service Center) hesabının açık olduğunu kontrol edin. Eğer açık değilse telefonunuzun mesaj ayarlarından servis merkezi numarası olarak;

Turkcell aboneleri +90 532 901 00 00
Vodofone aboneleri +90 542 980 00 33 numaralarını girmelidir.

 • Gönderen kişinin adı :
  Bu bölüme, e-maili alan kişinin gördüğünde sizi tanıyabileceği en fazla 15 karakter uzunluğunda bir isim/lakap/e-mail adresi/vb. girmeniz istenmektedir; böylece mail gönderdiğiniz kişi, isterse, size geri dönebilir.
   

 • Mesajı göndermek istediğiniz numara :
  Bu bölüme abonenin telefon numarasını 7 hane olarak yazınız.
   

 • Mesaj metin bölümü :
  Buraya en fazla 112 karakter uzunluğunda bir mesaj yazabilirsiniz. Metin bölümünün altında bulunan karakter sayacı, kaç karakter yerinizin kaldığını size hatırlatacaktır