SEVGİLİNİZİN DİLİYLE BURCUNUZ

Kişilik Testi (Mutlaka Deneyin) Burç Uyumları Burçlara Göre KadınAvuç ve Harf Falı Vitamin İhtiyaçları

Renklere ve Soyunmaya Göre KişiliğinizKader SayınızBurçlara Göre Seks Hangi Ağaçtan Düştün Burcumu Bilmiyorum

(21 Mart- 19 Nisan)

Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , mutevazi, ince, anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde mi gönderildin bu dunyaya. Bir insan Bu kadar mi duzgun, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yuksek insanlarin burcudur. Dost insan, guzel insan. Insan gibi insan. Allah seni basimizdan, yanimizdan eksik
etmesin. Iyi ki varsin! Allah herkese koc gibi dostlar nasip etsin insallah. Bitanem benim, canim canim...

(20 Nisan- 20 Mayıs)

Ayy benim guzeller guzelim. Bu bogalar var ya dunya tatlisi, yer gök harikasi, seker mi seker insanlardir. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. Iyi sevgili, iyi arkadas, iyi,iyi,iyi,...... say say Bitmez bunlar. Hatta bak yazmayayim dedim, ama dayanamayacagim ve sizinle de paylasacagim bu gerçegi. Biliyor musunuz ki sizler; "bir boga bir Dunyaya bedeldir"... Onlar sanli burc aleminin, yere göge sigmaz, harikulade Burc gurubudur.

(21 Mayıs - 20 Haziran)

Halt etmis sana iki yuzlu diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. Rahatligin, her ortama uyum saglayisin, pratik zekan... Taaa biii ki kiskanirlar Seni sekerim. Kim senin gibi kadar özguven sahibi olmayi istemez ki. Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktir. Sen Hic takma o guzel kafani onlara. Sen burçlarin en sevimlisisin. Adin Ikizler ama, sen bitanesin.

(21 Haziran - 22 Temmuz)

Allah seni yaratti, melekleri niye yaratti. Ya kardesim nedir bu zerafet, karizma... Sen miknatis misin nesin? Bir insan her girdigi ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasil basarir. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mukemmelligin es anlami misin? Kim istemez annesi yengec Burcu olsun, esi bir yengec burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsin. Burçlarin bas tacisin.

(23 Temmuz -22 Ağustos)

Heyt bee.. gözumuzu senligi, gönlumuzu nuru. Afet-i devran, mukemmel-i cihan. Aslan mi bu aslan. Senin kadar aynalarla barisik olan var mi su dunyada. Sen ki guzelligin simgesi, yer yuzunun gozdesi. Senin butun fallarinda nazar çikacaktir. Mumkundur. Baska mumkunati da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun insallah, emi?

(23 Ağustos - 22 Eylül)

 
Merhametlim benim. Karincayi bile incitemeyen, hassas , sevgi dolu, Guzel basagim benim. Efendiligin simgesi, kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamiyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsiz bir melek mi?
Herkesin iyiligini dusunenen, verici , vefakar basak. Senin adin basak degil, barisin temizligin simgesi beyaz guvercin olmaliydi. Neyse canim uzulme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzulme tamam mi? Beyaz guvercinim benim.

(23 Eylül - 22 Ekim)


Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim Bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varya, su insanoglu soyunda bir eksiklik bir Yitim olurdu. Sen dengesin insanlik için. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konusursan ayri bir neden vardir. Marifetli, kabiliyetli, En artili burc sensin. Senin ustune burc taniyan, megalomandir. Söylesene senin ustune burc mu vardir? Ben ki sahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanimam, görmem.

(23 Ekim - 21 Kasım)

Herkes bir akrep olarak dogmayi isterdi inan bana. Guzel gözlerin, gururun, albeninin temel tasi akrep. Senin kadar hayatina hakim, senin kadar yaptigi isin arkasinda durabilen kac kisi kaldi artik. Allah Senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakisiyla buzlari eritebilen, insana senin için Ferhat olup daglari delmeyi istettirebilen insan. Kim Demisse sana fesat diye, onlarin hepsi............... Neyse, yine açtiracaklar agzimi. Senin guzel gözlerin bile yeter o kiskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatlari.

(22 Kasım - 21 Aralık)

Kainatin bir burcu olsa , kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar, dogru durust insan dedikleri sen olsan gerek. Içinde bir tek yay olmayan bir arkadas grubunu, ugruma ölecek olsalar bile tanimam ben. Senin heyecan budalasi oldugunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen.Senin havan bile yeter guzelim. Çatlasin çekemeyenlerin.

(22 Aralık - 19 Ocak)

Sana inatçi diyorlar diye uzulme. Onlar senin istikrarina giptayla bakip, senin yarin bile edemeyen kisiler. Durustluk senin burc genlerinde var. Butun alimler, bilginler genelde oglaktir. Oglak burcu olmak bile, tek basina bir sereftir. Hatta oglak burcu olarak dogamamis kadersizler için,oglak burcunu birinci dereceden akrabasi olmak bile ayri bir sereftir. Sen kivrak zekanla, zaten her zaman bir sifir öndesin.

(20 Ocak - 18 Şubat)

Hep çevresindekileri dusunen, insancil duygulari fazla gelismis, sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliginizi versin emi? Ayol bu ne vericilik, Bu ne genis bir yurek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher oldugundan habersiz mi? Esitlik senin için ne kadar önemli. Ah keske herkes senin çeyregin kadar bile olabilse. Sen çok yasa emi?

(19 Şubat - 20 Mart)

Insanlar öyle duygu yoksunu olmuslar ki, senin bu yaradilisina özel duygusalligini anlayabilecek kapasitesde degiller Sen herkesin imrendigi Muhtesem ve ince fikirli bir insansin. Ama nerdeee, bu ayrimi yapacak kafa bazilarinda. Ben senin o yanagina dusen göz yasini seviyorum, o dolu bakisini seviyorum, o sevgi dolu , gizemli yuregini seviyorum. Seni Anlamayanlar kiymetini bilmeyenler Kiymetsiz olur bogum bogum bogula insallah Sen ferah tut kendini. Rahat ol,canim

ÇAPKINLAR İÇİN BURÇ REHBERİ !
Boğa burcunu iyi bir restoran etkiler. Koç’u parfümler. İşte astrolog Claire Petulengro’ya göre, insanı burcuna göre aşık etme yolları...

Koç Burcu:
Önce güzel kokup kokmadığınıza özen gösterin. Lüks ve pahalı kokuları severler. Ucuz giyinmeyin.

Boğa Burcu: Hayatları yemek, seks ve para üzerine kurulduğundan iyi bir restoran, gece kulübünden daha etkili olur.

İkizler Burcu: Onu yeni açılmış bir yere götürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.

Yengeç Burcu: Biraz uzak durun. Onlar sırlarını koruyanlardan hoşlanırlar. Size güvenmesi zaman alacaktır.

Aslan Burcu: Ne kadar para kazandığınızı, başarınızın göstergesi olarak algılayacağı için kazancınızı bilmek ister.

Başak: Detaya çok dikkat ettiklerinden giyiminize ve saçınıza özen gösterin.

Terazi: Gülmeyi pek severler. Komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarkı söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri olduğunu sanırlar.

Akrep: Kendiniz olun. Farklı görünmeye çalışanlardan hoşlanmazlar.

Yay: Onlarlayken alışılmış ve denenmiş metotlar kullanmayın. Yenilik severler.

Oğlak: Onun için ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördüğünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. iltifatı sever.

Kova: Kendilerini beğenmiş gibi görünürler ama aslında değildirler. Aptal hiç değildir. Romantiktirler.

Balık: Denizle ilgili her şeyi severler. İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.